בשנים האחרונות קשרי המסחר בין ישראל לסין הצליחו להיות אחד מהקשרים החשובים והפוריים ביותר. חברות, ארגונים, סוחרים וכן אנשים פרטיים מייבאים מכולה מסין וזאת משום המחירים הזולים של המוצרים והכדאיות. במאמר זה נרשום כיצד מייבאים מכולה מסין בצורה היעילה ביותר.

מייבאים מסין – הכי זול

אם אתם מעוניינים לקנות כל מיני פריטים לשיפוץ הגדול של הבית, אם אתם מעוניינים לפתח אבטיפוס של רעיון מקורי שלכם על מנת שתוכלו למכור אותו בצורה הטובה ביותר ולגייס את הכספים הדרושים לכם להמשך התהליך או אם אתם סוחרים שמעוניינים לייבא סחורה, קרוב לוודאי שתעשו זאת, כמו רבים אחרים, מסין. הסיבה לכך היא המחיר הזול של השירותים והמוצרים השונים.

משלוח מסין

מכולה מסין – תהליך הייבוא

תהליך הייבוא הוא תהליך שמצריך ניסיון וידע וזאת על מנת למנוע טעויות מיותרות. למרות הרצון ללמוד והאתגר של לבצע את התהליך לבד אל מול הגופים המתאימים, ההמלצה היא לא לעשות את הדברים לבד בפעם הראשונה וזאת על מנת למנוע מצב בו המוצרים לא יגיעו אליכם, לא ישוחררו במכס או יגיעו אליכם באיחור רב.  התהליך לאחר ביצוע הבדיקה של המוצרים המוזמנים לפני המשלוח שלהם לארץ כולל משלוח של תמונת המוצרים ללקוח בארץ, אישור, משלוח על ידי חברת השילוח ולאחר שהמכולה מגיעה לישראל, שחרורה על ידי עמיל המכס. לאחר השחרור של הסחורה מסיעים אותה למחסן או ללקוח עצמו.

יבוא מכולה מסין

לסיכום, ייבוא מכולה מסין דורש הבנה של תהליך הייבוא. חלק מתהליך הייבוא תמיד יכלול שקלול של המחיר כולל עלויות עמילות מכס, שילוח בינלאומי, ביטוח, מיסים שונים ולוגיסטיקה שמתבססים על גודל המכולה, שילוח של המכולה מסין באמצעות הובלה אווירית או ימית ועוד. בנוסף, יש להמציא אישורים שונים לרשויות. מסיבה זו אנשים רבים בוחרים חברת תיווך אמינה שיודע כיצד לבצע את הדברים בצורה המהירה, המהימנה והמקצועית ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *